Recenze

„Krásné, pohodlné a vkusně zařízené pokoje s balkonem. Cítili jsme se velmi dobře, jako u přátel. Penzion v klidné lokalitě a do velkoměsta velmi blízko. Příjemné výlety na kole po okolí. Celkově jsme byli nadšeni jak si užít přírodu i v okolí Prahy."
Iveta
„Užasný rodinný penzion v krásné lokalitě kousek za Prahou. Přístup paní majitelky byl jedinečný. Je to člověk na správném místě, který se Vám snaží vyplnit jakekoliv přání. Vše čisté, uklizené. Celý penzion působil velice útulně a člověk se tam cítil velice dobře. Snídaně formou bufetového stolu na výbornou. Strávila jsem v tomto penzionu své padesáté narozeniny a byla jsem velice potěšena,když jsem při příjezdu dostala na výběr ze dvou pokojů a na závěr ještě malý dárek. Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků."
Iva
„Je to opravdu úžasný pension s neuvěřitelným personálem. S přítelkyní upřednostňujeme tento pension vždy na přespání i přesto že musíme jet přes půl republiky. Spousta hoteliérů by se zde mohlo učit jak má vypadat servis a ochota. Děkujeme"
Pavel
„Snídaně byla výborná velký výběr. Lokalita je velmi klidná. Příjemná a ochotná paní majitelka super domluva nic není problém. Naprostá spokojenost!!!!!"
Jana